NÁVRHÁŘI

Poner

Ateliér Poner není třeba dlouze představovat. Přesto ještě před pár lety objížděli sourozenci Nikol a Jakub noční kluby s kufry plnými vyšívaného prádla, které nabízely tanečnicím. Za poměrně krátkou dobu však vyrostli v úspěšnou značku Poner, která dnes rezonuje módním průmyslem. Šaty z ateliéru Poner nosí nejvlivnější ženy Česka, objevují se na každé důležité společenské události, včetně prestižních cen Grammy a dámy oblečené v šatech z dílny Poner vyhrávají u kterékoliv módní policie. Byly to právě společenské róby, které dlouho dobu hrály prim a které sourozenecké duo proslavily. Změna přišla s krizí koronaviru, kdy Nikol s Jakubem vycítili potenciál v módě na denní nošení a sportovních oděvech. Praktické, ale přesto krásné věci, ve kterých se klientky (i jejich mužští protějšci) budou stále cítit jako hvězdy. Ať už se jedná o elegantní róby šité na zakázku nebo oděvy určené na denní nošení či sport, vždy se klade důraz na kvalitní látky a perfektní provedení. Jak se Nikol s Jakubem jednohlasně shodují, spokojený klient je pro ateliér priorita.

Laho

Dámskou couture LAHO navrhuje a tvoří kostýmová návrhářka Jana Hodanová. Usiluje o to, aby její modely byly krásné jak svým vzhledem, tak i etickým a ekologickým původem. 

MIROSLAV MICHAEL KNOT

Miroslav Michael Knot módní návrhář který se již během studia na prestižních oděvních školách ve Strážnici a Brně věnoval zakázkové tvorbě společenských a svatebních šatů. Do své tvorby vnáší jedinečný a osobitý styl. Jeho šaty charakterizuje odvážná hravost skloubená s elegancí podtrhující ženskou linii, smysl pro detail a perfektní řemeslné zpracování. Všechny šaty prochází pouze jeho rukama, od výběru materiálu, přes první stříhnutí do látky, až po poslední steh.

Aleš Báry

Inspirace věčností – Věčná inspirace Řecko a jeho mystika Bílá kolekce asociuje božství, sebevědomí a volnost. Je doplněna zlatými prvky, které jako sluneční paprsky prostupují modely, ale i černou připomínkou lidských chyb v podobě Pandory

Eccitante

Staré pořekadlo ”šaty dělají člověka” má něco do sebe. Odborníci došli k závěru, že styl a to co máme na sobě, ovlivňuje naši náladu, zdraví a celkovou sebedůvěru. Pojďte se správným outfitem dobýt svět.

Pomáháme Vám vybrat a zvolit tak, abyste posílili sami sebe a směle se vrhli na dosahování svých cílů.

Jsme ŠATNÍKOVÍ DOKTOŘI – s námi rychle, jednoduše, správně.

Nejsme jen obyčejný obchod, jsme zážitek.

Plaza

Jsme oficiální certifikovaní Prodejci Značek Blauer, AX, Replay, Pinko, Mayoral, Fracomina, Plein Sport A Další. Všechno zboží si pečlilvě sami vybíráme v Itálii přímo u výrobců. Naše multibrandová prodejna PLAZA Fashion store je nejen jedinečným místem s profesionálním přístupem, ale také místem s pohodovou atmosférou a přátelským kolektivem, který vám vždy rád a ochotně poradí. Učíme se od těch nejlepších. Sledujeme aktuální módní trendy, neunikne nám žádná módní přehlídka a máme přehled o těch nejaktuálnějších kolekcích světoznámých značek. Milujeme módu. Všichni naši stylisté si potrpí na vlastní outfity, které jsou vždy trendy a s citem pro detail a vyznění v širším kontextu současné módy.