Tisková zpráva

V letošním roce 2022 se Show and the City již tradičně vrátí do nádherných prostor hotelu Barceló Brno Palace a to s 3. ročníkem. Hosté se mohou těšit na módní událost roku s benefičním přesahem, která je letos přenese do nádherných antických Atén. Galavečer odstartuje 22.9.2022 v 19:00 Tereza Pergnerová, jedna z nejznámějších českých moderátorek. Pořádajícími agenturami jsou Wonder Production a Toppromo, benefiční přesah zaštiťuje dobročinná organizace Dnes Pomáhám z.s. Show and the City 2022 zaštítí primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková.

Tereza Pergnerová bude hosty bavit celý večer, ale především divákům představí zvučná jména z oblasti módy a uvede skvělé umělce. Své nejnovější kolekce nám představí návrháři Poner, Laho, Miroslav Michael Knot a Aleš Báry, ke kterým se připojí módní butiky Eccitante a Plaza fashion store. Letošní ročník hostům opět přinese něco jedinečného, Show and the City bude jediným eventem v republice, na kterém budou mít hosté možnost obdivovat všechny aktuální vítězky a finalistky Miss Czech Republic. Atmosféru antického Řecka tak doplní opravdové bohyně krásy. 

Harfa, jemný nástroj, na jehož příjemné tóny se mohou hosté galavečera těšit díky talentované Pavle Šťovíčkové. Lukáš a Pavel Šeklin, kouzelníci, kteří diváky opět nechají v tichém úžasu, předvedou svoje nejnovější kouzla. Pro potěchu diváků zazpívají Kristýna Daňhelová a Igor Loškár, jejichž zpěv by byl jistě potěchou i pro Řecké božstvo.

Vrcholem večera bude předání šeků našim potřebným. Ivka, která trpí rozštěpem páteře, se osobně zúčastní se svojí rodinou a společně se zástupci Bioparku Štít, který zachraňuje kočkovité šelmy, převezmou šeky od zakladatelky a ředitelky dobročinné organizace Dnes Pomáhám, Petry Pachlové.

„Jsem přesvědčená, že pomáhání by mělo patřit do běžného života každého zdravého člověka. Jsem šťastná, že se daří šířit poslání naší organizace – tedy inspirovat, pomáhat a spojovat pomocníky s těmi, kteří pomoc potřebují.“ slova Petry Pachlové ředitelky Dnes Pomáhám.