ÚČINKUJÍCÍ

Tereza Pergnerová

moderátorka večera

Nejznámější česká moderátorka pořadů jako je Eso, Vyvolení, zpěvačka, herečka a zakladatelka Nadačního fondu Terezy Pergnerové, který hledá cesty, jak pomoci rodinám v těžké životní situacích, vlivem zdravotních komplikací, životních překážek, nebo prostě nemilosrdného Osudu.

Foto: CREDIT TV NOVA

Lukáš a pavel Šeklin

ČEŠTÍ KOUZELNÍCI A ILUZIONISTÉ

Lukáš a Pavel Šeklin jsou přední čeští kouzelníci a iluzionisté. Vystupují spolu již několik let a dohromady je spojil zájem o kouzla, zvířata a především společný cíl, kterým je přinést na pódium zábavu a úžas. Lukáš je hlavní postavou většiny kouzel a Pavel jej doplňuje spoluprací s exotickými zvířaty. Společně se zaměřují především na kouzla a styl Las Vegas a celého USA, což můžete na vlastní oči vidět v každé jejich show.

IGOR LOŠKÁR

Barytonista

Barytonista Igor Loškár vystudoval operní zpěv na konzervatoři v Bratislavě a je laureátem mnoha pěveckých soutěží na Slovensku i v zahraničí. Už v průběhu studia se představil jako hostující sólista v Janáčkově opeře Národního divadla v Brně, kde byl v angažmá od roku 2013 do 2021. Od roku 2015 je také pravidelným hostem v Národním divadle v Praze a jeho interpretační umění mohlo publikum poznat v USA, Mexiku, Ománě, Velké Británii, Španělsku,Švýcarsku, Německu, Řecku, Itálii a jinde. Doteď spolupracoval s významnými dirigenty a režiséry, jako například Robert Carsen, Renato Zanella, David Radok, Stefan Lano, Maurizio Barbacini, Ondrej Lenárd, Walter Attanasi, Marco Guidarini, Ernst Theis, Enrico Dovico, Jaroslav Kyzlink a další.
Je také členem kvarteta Il Bohemo, s kterým před vánočním turné 2021 vydal první CD.

Pavla Šťovíčková

harfistka

Pavla Šťovíčková patří mezi mladé nadané harfenistky, hře na harfu se intenzivně věnuje již od dvanácti let. Pavla vystudovala Pražskou státní konzervatoř pod vedením prof. Lydie Härtelové, během studia se kromě koncertování věnovala i komorní hře. V současnosti vyučuje na Základní umělecké škole Josefa Bohuslava Foerstera, kromě toho celoročně doprovází svatební obřady, hostiny, firemní večírky a různé společenské akce.